UZUN BİR ARADAN SONRA MERHABA

 
Bugün sahilde otururken uzaklara daldık ve biz nasıl böyle iyiyiz diye düşündük. (Şaka tabi ki hep fotoğraf cekildik) Sonra çocukluğumuza döndük. Taş attığımız kurbağaları, sabah gezilerimizi, günde on defa kıyafet degistirmelerimiz hepsi bir anda canlandı.Çamurdan tencere tabak yapar içine de yapraklardan yaptığımız dolmaları koyar afiyetle yiyemezdik tabi. Nasıl yiyebilirdik ki ? Su savaşından sonra ceviz ağacındaki salıncağa oturur ceviz yerdik. Gökhan Özen ve Sinan Özen kardeş olur biz de onlarla sevgili olurduk. Tabi ki Gökhan için az kavga etmedik. :)  Az İsmail Yk da dinlemedik.
   Aradan yıllar geçti. Artık gerçekten yemek yapabiliyor,hayvanlara eziyet etmiyoruz. İsmail yk dinlemek lugatımizda bile yok. Erkekler için kavga da etmiyoruz. Kıyafet degistirmelerimize gelince hala aynıyız. :)
   Yıllar geçtikçe değişmeyen tek şey aramızdaki samimiyet. Hala bakışarak anlaşıyor ve çılgınca eglenebiliyoruz. Oyun arkadaşlığımıza sırdaşlık ve yoldaşlık olarak devam ediyoruz. İnşallah etmeye de devam edeceğiz. Birimizin mutluluğu öbürünün de mutluluğu, üzüntüsü de üzüntüsü olacak. Aramıza nifak tohumları sanmıyorum girebilsin. Biz sevgiden yapılmışız. Az biraz eğlence, bir tutam da çılgınlık. İşte bu kadar.. Karşınızda Bal ve Şeker Hanım. Bizimle kalmaya devam edin. Maşallah demeden de geçmeyin hxjsksks

Yorumlar

Popüler Yayınlar